Falkon Arena III - Starcie Światów

Data: 
23.10.2015, piątek

Falkon Arena III – Starcie Światów

Falkon Versus, rzuca wyzwanie wszystkim, przyzywając bohaterów z innych światów. W współpracy z Płaszcz i Suknia wspierają waszą wyobraźnie.  Gdzie indziej herosi Waszych 

Opowieści mogliby sprawdzić najlepiej, stając do śmiertelnej walki o chwałę, prestiż i wspaniałe nagrody – Tylko na Falkon Arenie.

 

Zapraszamy już w piątek od godziny 18 do 20, by spróbować swoich sił w walce na bezpieczną broń. Otwarta Arena pozwoli wam sprawdzić swoje umiejętności i przygotować się do sobotniego turnieju.

 

W sobotę na Falkon Arenie będzie miała miejsce Liga Bohaterów - czyli zmagania w walce bezpieczną bronią larpową, wykorzystywaną podczas wszystkich polskich larpów terenowych.

Swoich sił może spróbować każdy. Zaczynamy już od godziny 10. W fazie eliminacyjnej każdy może wejść na Falkon Arenę i stanąć do pojedynku jeden na jednego. Przez pół godziny po każdej pełnej godzinie będą toczyć się rundy eliminacyjne. Każdy z uczestników musi stoczyć trzy pojedynki, w kolejnych rundach, więc zapraszamy chętnych jak najwcześniej, by zdołali przebić się przez tłum chętnych. Zasady do pobrania na miejscu.

ZASADY FALKON ARENY III - STARCIE ŚWIATÓW

Jednak na Arenie rządzą bohaterowie. Dlatego zachęcamy uczestników do pojawienia się w strojach godnych bohaterów – każdy otrzymuje premię do punktów życia, stosowną do tego, co mówi o nim jego strój. Rzecz jasna wszyscy kochamy bohaterki, dlatego każda przedstawicielka płci pięknej może liczyć na dodatkową premię.

 

W tym roku premiujemy Starcie Światów, mityczne starcia z dalekich rubieży fantastycznych Uniwersów. Im dziwniej tym lepiej. Wikingowie z Skyrima zamiast z smokami, walczą z Sithami, Herosi z League of Legends gankują Kucyki z Equestrii, Postapokaliptyczni Ridersi bronią się przed Steampunkowymi Archeologami. Szykujemy dla was specjalne premie.  Odważcie się, szukajcie i wyzywajcie na Arene przeciwników z najdalszych krain,  sięgając do nieosiągalnych granic Waszej Wyobraźni.

Komentarze