Falkon Arena - Wyzwanie Śmierci

Data: 
30.10.2014, czwartek

Nie mogłoby by nas zabraknąć na najlepszym Polskim konwencie jakim jest Falkon.

A podczas Fantastycznego Ataku Lublina nie może zabraknąć miejsca, w którym rodzą się i umierają bohaterowie; w którym aplauz tłumów miesza się z bitewnymi okrzykami i szczękiem broni; gdzie historię pisze się mieczem. Pamiętacie???

Tym miejscem jest Falkon Arena!

W sobotę na Falkon Arenie będzie miała miejsce Liga Bohaterów - czyli zmagania w walce bezpieczną bronią larpową, wykorzystywaną podczas wszystkich polskich larpów terenowych.

Dziękujemy wszystkim za udział. To były niesamowite zawody, pełne emocji, pojedynków o niesamowitych zakończeniach, akrobatycznych ciosach, a nawet krwii. Zmagania Ligi Bohaterów zwyciężył - Skrytobójca. Oto finaliści

 

**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Zasady Falkon Areny

W fazie eliminacyjnej każdy może wejść na Falkon Arenę i stanąć do pojedynku jeden na jednego. Wygrana zapewnia awans do kolejnych rund, a najlepsi przechodzą do fazy pucharowej. Swoich sił może spróbować każdy. Jednak na Arenie rządzą bohaterowie. Dlatego zachęcamy uczestników do pojawienia się w strojach godnych bohaterów – każdy otrzymuje premię do punktów życia, stosowną do tego, co mówi o nim jego strój. Rzecz jasna wszyscy kochamy bohaterki, dlatego każda przedstawicielka płci pięknej może liczyć na dodatkową premię.

W tym roku do podjęcia Wyzwania Śmierci zachęcamy niezapomnianych bohaterów waszych RPGowych historii. Ci którzy walczyli, ratowali smoki, porywali księżniczki, chronili królestwa, napadali baby z chrustem i POLEGLI... opowiedzcie nam o nich i PRZYWOŁAJCIE ICH NA ARENĘ.

Komentarze