Flamberg 2014

Data: 
07.05.2014, środa

W tym roku wybieramy na się na Flamberg jako sponsor i wystawca.

Flamberg odbywa się w Łutowcu, w dniach 8-17.08.2014. Więcej informacji - na stronie http://www.flamberg.pl/

Flamberg to  jeden z najstarszych polskich konwentów. Jego początki przypadają na wczesne lata 90 XX wieku, jeszcze wtedy znany był jako Gladion. Podróż w światy wyobraźni wielu z nas zaczęło właśnie tam.
 

Ludzie, którzy przyjeżdżają na Flamberg tworzą wyjątkowo zgraną, obecnie już wielopokoleniową społeczność. Żaden inny konwent nie ma równie oddanej grupy zżytych ze sobą uczestników. Witamy w naszej społeczności Graczy starszych i młodszych, zadbamy o integrację nowoprzybyłych.

W tym roku zapraszamy na czterodniową grę główną w klimatach fantasy, na larpy: Zombie Survival, Forgotten Dreams, Warhammer i rewelacyjny Świat Dysku. Szczegółowy program znajdziecie tu http://www.graterenowa.flamberg.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=2&Itemid=15

Organizujemy warsztaty i konkursy. Zapewniamy dostęp do  rozmaitych gier planszowych i karcianych, nie mówiąc  o fantastycznych imprezach. W tym roku po raz pierwszy organizujemy Wasteland Days (https://www.facebook.com/events/485708904862856/?context=create&source=49), by zapewnić rozrywkę nie tylko dla fanom fantasy.

Poza licznymi atrakcjami, czeka na was mnóstwo nagród, w tym roku także dzięki sponsoringowi „Płaszcz i Suknia”. Wśród nich larpowy Oskar (Vaanad) dla najlepszego NPCa  za wyjątkową grę aktorską, nagrody dla drużyn, laury w konkursach strojów, oraz nagroda za Debiut Roku (dla tych, którzy są z nami pierwszy raz). Platynowym Vaanadem nagrodzimy z kolei twórcę najlepszego punktu programu.

Na Flambergu można będzie kupić nasze stroje oraz biżuterię. Nasze stoisko będzie otwarte przez 6 godziny każdego dnia, tak więc zapraszamy. Flamberg jest też w tej komfortowej sytuacji, że gdybyście chcieli coś na specjalne zamówienie - zdołamy je zrealizować, jeśli zlecicie je maksymalnie do 07.07.2014. 

 

 

 

Komentarze