HardkonZ 2014

Data: 
07.05.2014, środa

 tym roku bierzemy po raz pierwszy udział w Hardkonie - tak jako uczestnicy, sponsorzy i wystawcy. Hardkonowa Gra Główna będzie z pewnością wydarzeniem tego roku. Organizator Piotr "Kula" Milewski, (organizator tegorocznej Konferencji Larpowej) do przygotowania Gry Głównej zaprzęgnał organizatorów wielu innych eventów, co pozwala spodziewać się niespodziewanego. Wśród twórców tegorocznej gry znajdują się : Stowarzyszenie Liveform (organizatorzy New Age 2013, którego recenzję możecie przeczytać tu i tu), Akademia Rozwoju Deadline (organizatorzy Geas), członków grupy Lub Larp, organizatorów prestiżowych, Falkonowych Larpów Najwyższych Lotów, laureatów Pyrkonowych "Złotych Masek" i wielu innych.  Niebanalny tytuł gry - "Bóg który się pomylił" , autorski niesamowity cross overowy setting i nowatorskie zasady - do gry głównej musisz przygotować dwie, różne od siebie postaci - to wszystko sprawia że na Hardkonie Trzeba BYĆ.

Oprócz Gry Głównej Hardkon oferuje również szereg mniejszych gier. Możecie liczyć na ciekawe, ambitne propozycje, nawiązujące do najnowszych oryginalnych pomysłów w zakresie larpowania - LifeStyle Club czy Sokrates lub intrygujący projekt The Game. Na Hardkonie nie można się więc spodziewać tradycyjnych larpów o śmierci króla czy zagubionym skarbie. A jeśli już, to wiedzcie, że napewno czycha w nich coś niesamowitego.

Nie możemy doczeka się larpów, ale oczywiście będziemy też z naszym stoiskiem. Do nabycia będą produktu z naszego Sklepu, w promocyjnych cenach - w sam raz by doposażyć się na wakacyjna larpy na początku szczytu sezonu. Jeśli coś wpadło wam szczególnie w oko - dajcie znać żebyśmy nie zapomnieli. W ograniczonym stopniu weźmiemy również niektóre rzeczy z naszej Wypożyczalni - szczególnie jeśli zgłosicie takie wczesniejsze zapotrzebowanie.

Wśród ufundowanych nagród możecie spodziewać się naszych Płaszczy Maga.

Hardkon odbywa się w dniach 27.06 - 06.07.2014 nad Jeziorem Kamieniczno, w gospodarstwie Agroturystycznym Przystanek Alaska - Gliśno Wielkie 3, Lipnica, ok 20 km od Bytowa i 120 km od Trój Miasta.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Hardkonu -http://www.hardkon.pl/ i zachęcamy do like'owania ich profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/Hardkon?fref=ts.

 

tradycyjnie zagości w kaszubskich lasach nad jeziorem Kamieniczno, a dokładnie w osadzie

agroturystycznej Przystanek Alaska, której oficjalny adres to:

Gliśno Wielkie 3

77-130 Lipnica

Gliśno znajduje się ok 20 km na południe od miasta Bytów, czyli ok 120km od Trójmiasta.

 

 

Komentarze